TECHNOLOGIE OPTIK PAPER

technologie značky Oxford

Extra jemný a hladký papír

Optik paper Oxford

Každý papír je hodnocen podle několika základních vlastností určujících jeho kvalitu, které dokáže rozpoznat a ocenit každý aniž by musel být expert: propustnost inkoustu, průsvitnost, bělost, hladkost, odolnost a ostrost záznamu.

OXFORD identifikoval optimální úroveň každé z uvedených vlastností a vyvinul unikátní kvalitativní standard nazvaný OPTIK PAPER ®.

OPTIK PAPER® nabízí bezkonkurenční zážitek při psaní a kreslení. Hroty per a tužek hladce klouzají po povrchu stránek a výsledkem je dokonale úhledný text či kresba. Za všech okolností a s jakýmkoliv perem, OPTIK PAPER® zajistí perfektní záznam.

S OPTIK PAPER® inkoust neprosákne mezi vlákna papíru, takže můžete psát na obě strany bez obav z prosvítání nebo prosakování textu.

Jeho bělost byla zkalibrována přesně na tu správnou úroveň, kdy nabízí nejlepší možný kontrast bez toho, že byla příliš jasná a ostrá a namáhala Vás zrak.

Ukázka prosakování inkoustu OPTIK PAPER® / Ostatní:
ukázka technologie Optik Paper Oxford
Oxford OPTIK PAPER®
ukázka ostatních sešitů, bez technologie Oxford Optik Paper
většina ostatních papírů 

Nicméně výjimečná kvalita OXFORD sahá mnohem dále než jen k samotnému papíru. Výrobky OXFORD jsou vyvíjeny a vyráběny podle velmi striktních a náročných kvalitativních požadavků, které zahrnují i jejich desky a komponenty stejně jako důraz na jejich odolnost a výdrž.

OXFORD je hrdý na své výrobky pro jejich výjimečnou kvalitu jak designu, tak I surovin požitých ve výrobě. Na překonávání všech nových výzev aby svým stávajícím I novým zákazníkům dodal výrobek odpovídající jejich potřebám.

Touha Oxfordu po nejvyšší kvalitě nepodceňuje ani ty nejmenší detaily, které možná ani nevnímáte: jak perfektně je linkování na stránce vytištěno, jemnost loga Oxford na deskách, jak snadno se sešity otevírají a zůstávají otevřené a mnohé další.